Alle reviews
Wim
Pluspunten: Veelbelovende website
Verbeterpunten: Op basis van de reviews had ik vertrouwen in dit bedrijf om ze een kleine klus toe te vertrouwen. Daar hadden ze een onderaannemer voor ingezet die slecht werk heeft geleverd: een muur die effen, loodrecht en haaks moest worden opgeleverd is een golfslagbad geworden. Op mijn mailtjes waarin ik beleefd mijn beklag doe, wordt vervolgens niet gereageerd.
Ik kan ze dus absoluut niet aanraden, helaas!
R.
Pluspunten: Er waren helaas geen positieve punten
Verbeterpunten: Ik raad beslist NIET aan om in zee te gaan met dit bedrijf. Zij hebben mij een wanprestatie geleverd zonder ook maar enige verantwoordelijkheid te nemen om het op te lossen.
De heer Onkruijt en Van Kooten, op het eerste gezicht lijken dit betrouwbare personen. Maar schijn bedriegt. Ik heb mijn gehele woning laten stuken en latex spuiten. Van tevoren zijn er duidelijke afspraken gemaakt over de duur waarbinnen de werkzaamheden gereed zouden zijn, namelijk 2/3 weken, werkdagen van 8 uur en zijn te gebruiken materialen etc. eveneens vastgelegd in een offerte. In begin is men voortvarend van start gegaan, helaas bleek al na enkele dagen dat de werkdagen van 8 uur niet werden nagekomen. Er zouden 4-5 man de woning in gaan, dit is geen enkele keer gebeurd. In de meeste gevallen was er 1 persoon aanwezig voor een paar uur, waarna deze weer vertrok. Na 6 weken was men nog altijd niet klaar met de werkzaamheden waardoor ook andere werkzaamheden stagneerde.
Verder is deze partij ondeskundig wanneer het aankomt op de afwerking van het stukwerk en het spuiten. Men heeft de wanden en plafonds op zich netjes gestuukt, maar oneffenheden niet eerst bijgewerkt en is direct latex gaan spuiten. Na het latexspuiten zijn de oneffenheden bijgewerkt. Gevolg, diverse zichtbaar bijgewerkte plekken. Ook was na het latexspuiten een wolkenpatroon op de wanden en plafonds zichtbaar. Volgens Onkruijt en Van Kooten had dit te maken met scheerlicht, terwijl het er bij mijn buurman wel netjes uitzag. Ik heb vervolgens een onafhankelijke expert ingeschakeld. Deze constateerde dat de verfsoort op een verkeerde wijze was aangebracht. Tevens zaten de wanden en plafonds nog vol met vocht, wat er met deze verfsoort niet meer vanzelf uitging. Dit bleek uit vochtmetingen welke de expert heeft uitgevoerd en vochtblaasjes welke op diverse plekken ontstonden. Gevolg was dat de verf weer verwijderd moest worden wat mij een hoop geld heeft gekost. Onkruijt en Van Kooten hebben dit niet willen oplossen, vermoedelijk omdat een groot deel van de buit al binnen was. Daarnaast hebben zij zich in de discussie welke hieromtrent is ontstaan dermate ernstig misdragen, dat zelfs de politie eraan te pas moest komen. Klantvriendelijkheid en zoeken naar een klantgerichte oplossing, daar lijken deze heren nog nooit van te hebben gehoord.
Ik wil een ieder die overweegt om werkzaamheden door dit bedrijf te laten uitvoeren, waarschuwen. Het lijkt in het begin een betrouwbare partij met een concurrerende prijs, maar de werkelijkheid is anders.
Voorkom u een hoop ellende en zoek een stukadoor die wel te vertrouwen is en zijn afspraken netjes nakomt.
Waarschijnlijk komt stukadoorsbedrijf Onkruijt met een reactie hierop waarin zal worden gesuggereerd dat niets van voornoemde waar is. Dat is namelijk constant al het geval geweest. U bent gewaarschuwd.
Over V.O.F. Onkruijt & van Kooten
Betonreparatie en totaal betononderhoud, het verrichten van vochtwerings- en afdichtingswerkzaamheden. Het verrichten van schilders- en stukadoorswerkzaamheden. Verkoop van diverse producten via internet.