Lano Klusservice
Alle reviews
Jill Pelt
Verbeterpunten: Wij hebben Marc Stoffels gevraagd om onze badkamer te kitten. Op 22 februari 2021 heeft hij deze klus gedaan, helaas werd al gauw een deel van de kit geel. Hij is toen op 13 april 2021 gekomen om een deel van de kit te vervangen.
Even later is de rest van de kit ook geel gekleurd en liet een deel van de kit op de badrand los. Door het kitten zijn er vlekken op de vloer gekomen en zis het zwarte voegsel wit uitgeslagen. We hebben over een periode van een paar weken meerdere berichtjes gestuurd, geprobeerd te bellen en een berichtje achtergelaten met het verzoek om ons terug te bellen en om hem in de gelegenheid te stellen de schade te herstellen. We hebben hier niks op terug gekregen op een berichtje na waarin hij liet weten geen tijd te hebben.
Ondertussen zijn wij meerdere uren bezig geweest met herstelwerkzaamheden en zijn er extra kosten gemaakt voor materialen en het inhuren van andere werklui. We hebben de vloer opnieuw moeten voegen, alle kit eruit moeten snijden en opnieuw moeten kitten waardoor het stukwerk op de muur los liet en er ook opnieuw geverfd moet worden.
We vinden het schandalig dat Marc nog niet even de moeite heeft genomen om te reageren op onze berichtjes. Dat is toch wel het minste dat je kunt verwachten als je iemand inhuurt. Hij heeft geen moeite gedaan om met een oplossing te komen en heeft ons gewoon laten zitten. Als dit is hoe je met klanten omgaat dan heb je nog veel te leren. Ik kan hem dus absoluut niet aanraden om in te huren voor een klus.
Wij willen nog steeds graag ons geld terug!
Over Lano Klusservice
Klussenbedrijf.