Alle reviews
David
Pluspunten: Niks
Verbeterpunten: Geachte lezer. Wij zijn op zoek naar mede gedupeerden, en dan vooral schuldeisers.
Zelf wil ik graag alle verhalen bundelen en kijken wat we hier gezamenlijk aan kunnen doen en kijken hoe we de heer Janssens van de straat kunnen houden. Een rechtzaak loopt al via mijn bedrijf omdat hij een grote schuld open heeft staan.
Stuur mij gerust een berichtje met je verhaal en/of je nog geld van deze vreselijke vent krijg.
Contactgegevens mag ik hier niet delen. Maar je kunt contact opnemen via mijn bedrijf WoodyWorks.
Smilde
Pluspunten: Ik wil de mensen waarschuwen voor deze jonge man, het is iemand die zich niet aan afspraken houdt en bij klachten zijn werk niet komt repareren.
Verbeterpunten: alles kan hij verbeteren
Wim
Pluspunten: Ook wij zijn opgelicht. Layvin maakte eerst een betrouwbare en professionele indruk. Wij hebben het hele aankoopbedrag van een voordeur betaald. Hij is 4x de gemaakte afspraak niet nagekomen met allen drogredenen (sorry te druk etc). Daarna niet meer bereikbaar via telefoon, mail, app en sms. Op de in-gebreke-stelling reageerde hij niet. Wij hebben de rechtsbijstand ingezet en een melding gemaakt bij de ACM consuwijzer. Op deze manier zaken doen is zó laag en onrechtvaardig
Verbeterpunten: Wees eerlijk, bied de diensten aan die je kan (waarmaken). Houd je aan je afspraken!
Over Kozijn to Go B.V.
Het aannemen van werken op het gebied van burgerlijke en utiliteitsbouw, met name het vervaardigen en plaatsen van ramen, deuren, kozijnen, dakkapellen en schuifpuien