G.S.A DAKONDERHOUD

(3)
Tilburg
KVK nummer: 91403847

Alle reviews

06-11-2024 Aanbeveling: ja

Kwalitatief prima werk, goede communicatie naar de klant, op de afgesproken tijd. Vriendelijke mensen. Werken hard. Hebben duidelijk kennis van zaken en passen die kennis ook toe.

Komt er een verrassing (dat kan nu eenmaal gebeuren), dan zijn de tarieven voor het daardoor extra ontstane werk wel erg hoog. En dan is de opmerking dat ze het ook erg hoog vinden, maar dat het nu eenmaal standaard tarieven zijn, even slikken...

28-10-2024 Aanbeveling: nee

Bij klachten voor de oplevering komen ze die snel verbeteren. Garantie 5 jaar.

Gootreparatie met Fixum kan beter volgens de handleiding: mechanisch mengen en gieten van het materiaal ipv rollen en kwasten.
Beter voorbereiden: zelf de benodigdheden, zoals terpentine en voldoende lappen meenemen. Ook een kwast om op moeilijke plaatsen te komen.
Nauwkeuriger inmeten en dat vooraf toelichten. 34m goot werd 40m. Voor 7m goot was 20m EPDM gerekend wegens overlappingen (van ong 10cm per meter).
Minder aandringen op spoed bij offerte en afrekening.
Ik had vooraf zelf beter moeten controleren en vergelijken. De prijs was erg hoog voor het geleverde.

13-02-2024 Aanbeveling: ja

Wij waren het vertrouwen in bouwondernemingen al helemaal kwijt totdat we dit bedrijf tegen kwamen. Snelle en goede service, vriendelijke medewerkers en kwalitatief zeer goed werk verricht. Wat ons betreft echt een aanrader!

Over G.S.A DAKONDERHOUD

Dakdekkers- en klusbedrijf. Aanleg en renovatie van pannendaken en schoorstenen. Werkzaam voor particulieren in heel Nederland.

Rubrieken

Contactformulier

Plaats een review

Score
Aanbeveling

Velden met * zijn verplicht. E-mailadres wordt niet gepubliceerd, de naam wordt wel zichtbaar op de reviews pagina.

Ik ga bij verzenden akkoord met de Gebruiksvoorwaarden reviews en de Privacy policy.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn persoonsgegevens (naam, e-mailadres, IP adres en eventueel overige informatie die ik vrijwillig invul in de review). Tevens verklaar ik dat ik klant ben (geweest) bij dit bedrijf.
Top