Dalsons B.V.

(2)
Gladiolenstraat 145 6466 TR Kerkrade
KVK nummer: 93649177

Alle reviews

13-10-2024 Aanbeveling: ja

Dit is een reactie op de review van Paul Laeven.
Deze mensen zijn echt ontzettend asociaal. De deadline werd inderdaad niet gehaald door een sterfgeval in de familie.Netjes via een bericht laten weten dat we de komende dagen niet konden werken hierdoor. Hierdoor was het werk zeker nog niet afgerond en dan is het heel makkelijk om aan te geven dat het niet goed is. Muren schuren voordat ze geschilderd worden? Is nooit afgesproken en staat ook niet in de offerte. Vensterbanken aan de onderzijde mee schilderen? Er was geen keuze want deze waren helemaal vol gesmeerd door de vorige schilder momenten. Geen strakke lijnen? De rand van de trap moest nog een hoekstripje op om de lelijke lijmrand weg te werken.
Verfspetters? Latex is ten alle tijden te verwijderen als er ergens spetters op zijn gekomen. Wij maken dat altijd schoon, mits we het werk af kunnen ronden maar die mogelijkheid is door hun zelf afgekapt.
Deze mensen zijn een schande voor de maatschappij en daar valt geen eer aan te behalen.
Gelukkig hebben we ontzettend veel gelukkige klanten. Dat maakt het werk leuk.

03-09-2024 Aanbeveling: ja

De zoldertrap is best goed gedaan

Afplakken? Een gestucte muur niet schuren en zomaar beginnen te sauzen? Vensterbanken mee schilderen? Deadlines niet halen? Geen strakke lijnen? Druipers? Beschadigingen? Telefoon niet opnemen? Bus 1 hele week lang kapot? Liegen over geleverde werk? Overal verfspetters?
De stukadoor kan eigenlijk gewoon opnieuw beginnen, zo slecht werkt Dalsons BV af.
Joey en Linda zijn niets meer dan 2 oplichters! Als je huis je lief is moet je Joey en Linda zeker niet bellen!
Beste mensen dit is zeer zeker geen schilder, dit kan mi

Over Dalsons B.V.

Het aanbieden van diverse diensten binnen de bouwsector en het geven van adviezen ten behoeve van het behandelen van asbest.

Rubrieken

Bedrijven in de buurt

Plaats een review

Score
Aanbeveling

Velden met * zijn verplicht. E-mailadres wordt niet gepubliceerd, de naam wordt wel zichtbaar op de reviews pagina.

Ik ga bij verzenden akkoord met de Gebruiksvoorwaarden reviews en de Privacy policy.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn persoonsgegevens (naam, e-mailadres, IP adres en eventueel overige informatie die ik vrijwillig invul in de review). Tevens verklaar ik dat ik klant ben (geweest) bij dit bedrijf.
Top