Alle reviews
Egon Puschmann
Verbeterpunten: Niet met dit bedrijf in zee gaan. Ze komen afspraken niet na en zodra ze het geld hebben, krijg je geen contact meer met hun. Garantie gegeven en ik zou een meldcode krijgen voor subsidie op dakisolatie. Maar nu kan ik ze niet meer bereiken. Aantal punten die zijn afgesproken, hebben ze niet of niet goed uitgevoerd.
Daan
Verbeterpunten: Ik ben opgelicht door deze persoon. Afspraken komt hij niet na. Ik ben mijn geld kwijt. Elke keer een excuus waarom hij niet kan komen tot hij niet meer antwoordt. Een nieuwe loodgieter stond vol ongeloof te kijken wat deze amateur aan verdere schade heeft aangericht.
Over Allround Service DB B.V.
Er is geen verdere informatie beschikbaar over Allround Service DB B.V.. Voor het aanpassen of aanvullen van de gegevens kunt u terecht bij onze online helpdesk.